چه کسانی به سازمان صدا و سیما می‌آیند و چه کسانی می روند| آیا مدیر شبکه ۳ تغییر می‌کند؟

دو سال از ریاست جبلی بر صدا و سیما می گذرد، شنیده ‌ها حاکی از آن است که ترکیب گروه مدیران پیمان جبلی دچار تغییراتی تازه خواهد شد.

به گزارش شهرقشنگ آنلاین، همشهری آنلاین نوشت: هفتم مهر ماه، دو سال از ریاست پیمان جبلی در رسانه ملی می گذرد، ریاست جبلی در حالی وارد سومین سالش می شود که به نظر همه چیز بر وفق مراد جبلی نبوده و شاید برای برون رفت از مشکلات سازمان، تیم جبلی دست به تغییراتی بزند.
از تعطیلی سیما فیلم تا حضور اداره فیلمنامه
یکی از موضوعات مهم در دو سال گذشته، وضعیت سریال های تلویزیونی بوده، سریال هایی که بر اساس برنامه ریزی نتوانستند خود را به آنتن برسانند و توقف در مراحل تولید از سوی ریاست سازمان برای بازنگری هم مزید بر علت بوده، در این دو سال برخی از سازمان ها از جمله اوج تولیدات خود را به آنتن سیما رساندند و آنچه خیلی مشهود بوده و است، نبود رضایت از کیفیت و کیمیت سریال هاست. این موضوع زمانی جدی شد که مدیریت جدید تصمیم گرفت تا گروه های سریال هر شبکه حذف شود و همه امور به دست سیما فیلم باشد، سیما فیلمی که حالا تعطیل شده است و قرار بر این است که اداره فیلمنامه بار تمامی سریال و مجموعه ها را به دوش بکشد... برخی از سریال هایی که فیلمنامه آنها در ریاست قبلی سازمان نوشته شده بود و جبلی با حضور در سازمان تصمیم گرفت به شخصه آنها را بازنگری کند و همین موضوع تاخیری را در نگارش نهایی تا رسیدنه به مرحله تولید ایجاد کرد.
فروغی به ساترا می رود؟
از یک طرف سریال ها و از سوی دیگر کیفیت پایین برنامه های تولیدی باعث شده که تلویزیون در این برهه کمترین بیننده را داشته باشد و شبکه نمایش خانگی بیشترین بیننده را داشته باشد. شبکه نمایش خانگی که حالا در دست صدا و سیماست و برگ برنده اش به حساب می آید.
حالا پیمان جبلی به همراه وحید جلیلی تصمیم گرفتند در رده میانی مدیران تلویزیون تغییراتی صورت بگیرد. شنیده ها حاکی از ان است که علی فروغی مدیر شبکه سه قرار است به ساترا برود. موضوعی که می گویند شایعه است اما منابع آگاه خبر از این تغییر در یک یا دو ماه آینده می دهند. البته تغییرات دیگر هم گریبان مدیران میانی را خواهد گرفت و باید دید این تغییرات چقدر می تواند موثر باشد؟
از سریال های سازمان چه خبر؟
با رسیدن فصل پاییز، شبکه های تلویزیون از پخش سریال های خارجی و تکراری پر شد، سریال های کره ای که جای سریال های ایرانی را گرفته، البته مشکلی در پخش سریال های خارجی جدید نیست اما از ۱۲ سریال وعده داده شده مدیران سیما در راه آنتن هم خبر جدیدی نیست؟

۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۰
کد خبر: 8018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =