نظر خواهی از دانش آموزان سراسر کشور برای تالیف کتب درسی

وزیر آموزش و پرورش گفت: پیشنهاد دادم سازمان دانش آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش آموزی، نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.

به گزارش شهرقشنگ آنلاین رضامراد صحرایی روز جمعه در دیدار با تشکل‌های دانش آموزی خراسان رضوی به صحبت‌ها، مسائل و مشکلات آنان گوش کرد و ضمن اشاره به راه اندازی تریبون‌های آزاد در مدارس، بر لزوم گفتمان سازی در مدارس تاکید کرد.

وزیر آموزش و پرورش پس از شنیدن انتقادات دانش آموزان در خصوص محتوای کتاب درسی پیشنهاد داد سازمان دانش آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش آموزی، انتقادات دانش آموزان نسبت به محتوای کتب درسی را با مسئولان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برای تألیف کتب درسی سال‌های آینده در میان بگذارند.

صحرایی در پستی در شبکه اجتماعی ویراستی در خصوص این دورهمی با تشکل‌های دانش آموزی استان خراسان رضوی گفت: روز گذشته مهمان تشکل‌های دانش آموزی خراسان رضوی بودم، هر بار که با فرزندان عزیز ایران عزتمند گفت‌وگو می‌کنم بیش از پیش به آینده این کشور امیدوار می‌شوم. یکی از ابتکارات آن‌ها این بود که همه تشکل‌ها با نام سردار شهید سلیمانی و با عنوان قرارگاه شهید سلیمانی متحد شده بودند.

فرزندان ما باید از نوجوانی تمرین یکی بودن کنند، با هر سلیقه‌ای یک صدا برای ایران..تریبون‌های آزاد دانش آموزی به فرزندان ما کمک خواهد کرد تا گفتمان سازی را از دوران مدرسه یاد بگیرند، باید به ترویج این فرهنگ کمک کرد. باید اجازه داد این نسل نوجوان و ارزشمند در ساختن آینده خود مؤثر باشد.

لذا در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش آموزی، نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظر خواهی از دانش آموزان کشور جمع آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
کد خبر: 6763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =